Dnia 25 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami wybrali się do tematycznego parku rozrywki Mandoria w Rzgowie koło Łodzi. Ten otwarty w lipcu 2021 roku obiekt jest największym całorocznym parkiem rozrywki w Polsce. Znaleźliśmy tam ponad 20 atrakcji, w tym roller – coastery, karuzele, zjeżdżalnie na 6 torów, łódki na wodzie, labirynty i wiele innych.

To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością, a XVI wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki, dzięki czemu poczuliśmy się, jakbyśmy przenieśli się w czasie. W Mieście Przygód wszyscy bawili się znakomicie i nie mieli czasu na nudę. Dali się porwać przygodzie korzystając z mnóstwa atrakcji. Czas spędzony w tym fantastycznym miejscu pozostanie wyjątkowym wspomnieniem.