Dnia 31.01.2024r. w naszym przedszkolu została zorganizowana uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Każdemu z nas Babcia i Dziadek kojarzy się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co dobre. Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego w pewien sposób chcemy okazać im szacunek oraz podziękować im za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

W tym dniu dzieci zaprosiły do przedszkola wyjątkowych gości. Przedszkolaki przygotowali dla nich specjalny program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, grały na bum bum rurkach. Mali artyści przedstawili romantyczną historię babci i dziadka. Dzieci nawiązały w swoim przedstawieniu do czasów PRL-u, przywołując wspomnienia wśród dziadków. Odpowiednio udekorowana sala pozwoliła choć przez chwilę przypomnieć tamte czasy.

Po części oficjalnej dzieci wręczyły zaproszonym gościom upominki. Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń i radości.