„Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny miś”. Dlatego też 25.11.2023r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Od samego rana panowała ogromna radość, ponieważ dzieci przyniosły swoją ulubioną maskotkę. Misie towarzyszą dzieciom na całym świecie, dodając im otuchy, pomagają, pocieszają i rozweselają.

Są prawdziwymi przyjaciółmi najmłodszych, bo jak śpiewał Miś Uszatek: „Dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”. W czasie spotkania dzieci poznały misie bajkowe oraz żyjące w przyrodzie. Dowiedziały się jak powstał pierwszy miś. Dzieci chętnie bawiły się przy muzyce „misiowych przebojów”.

Dzień ten był pełen radości oraz wspólnej zabawy z pluszakami. Mamy nadzieję, że to nasze wspólne świętowanie zostanie w pamięci dzieci przez długi czas.