Dnia 19 stycznia uczniów klas 1-3 odwiedzili niesamowici goście - ich najukochańsi dziadkowie i babcie. Dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami dokładnie przygotowywały się na tę wizytę, długo utrwalali wierszyki i powtarzali piosenki, aby móc pokazać się z pozytywnej strony. Dzień Babci i Dziadka został oficjalnie rozpoczęty przez p. Dyrektor i każdy uczeń zaprezentował się najlepiej jak potrafił.

Na seniorów oprócz występów dzieci czekały małe upominki, a także kawa i ciasto. Po części oficjalnej, był czas na wspólną zabawę. Najmłodsi mieli okazję zatańczyć ze swoimi najbliższymi, a także zaprosić ich do różnych konkurencji. Dziadkowie i babcie chętnie wzięli udział w rywalizacji. To był bardzo udany czas, łączący pokolenia. Dzieci zacieśniły w zabawie więzi z najbliższymi i upewniły się, że babcia i dziadek to najlepsze osoby, które spotkały na swojej drodze. Jeszcze raz wszystkim składamy gorące życzenia i dziękujemy, że byliście z nami.