W dniu 07.10.2014r. w Niepublicznym Przedszkolu w Bachorzewie odbyło się spotkanie dzieci z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z przedszkola oraz klas I-III. Celem spotkania było przypomnienie zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz zachowania szczególnej ostrożności w kontaktach z nieznajomymi. Funkcjonariusze zaprezentowali mundur i wyposażenie (kajdanki, broń).

Policjant chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane pytania przez dzieci. Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych wychowanków cieszył się pokaz radiowozu policyjnego wraz z efektami świetlnymi i dźwiękowymi. Na zakończenie przedszkolaki wręczyły naszym gościom drobne pamiątki.

Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom policji za poświęcenie nam swojego cennego czasu.