Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but A2016/A0254 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

07 kwietnia 2016 r., w związku z tematami realizowanymi podczas zajęć w przedszkolu, Misie wraz z wychowawcą odwiedziły gospodarstwo rolne w Bachorzewie. Dzięki uprzejmości Państwa Przygoda mogliśmy zapoznać się z pracą na roli i zwierzętami żyjącymi w gospodarstwie. Dzieci zobaczyły z bliska krowy oraz świnki i ich zagrody.

Dużą radość sprawiło im karmienie ziarnem kur oraz możliwość pogłaskania koni i obserwacja ich podczas karmienia. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały maszyny rolnicze. Wszystkie dzieci miały możliwość zasiąść za kierownicą traktora, co szczególnie ucieszyło chłopców.

Wizyta w gospodarstwie rolnym była bardzo ciekawym i interesującym doświadczeniem.

{gallery}A2016/A0254{/gallery}