Dnia 1 października 2018r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy “Dzień Chłopca”, z tej okazji zorganizowaliśmy wybory Mistera Przedszkola. Tego dnia chłopcy z grup Misiaków i Tygrysków mierzyli się w kilku konkurencjach: „Mister Najszybszego Liczenia”, „Piłkarski Mistrz”, „Mister Celnego Oka”, „Mistrz Samochodowej Kierownicy”, „Najbardziej Rozskakany Mister”, ”Najbardziej Wysportowany Mister”, „Najbardziej Roztańczony Mister”.

Dziewczynki wraz z Paniami wcieliły się w role jurorów i oceniały zmagania chłopców, a następnie przyznały tytuły Misterów. Komisja miała bardzo trudne zadanie, ponieważ chłopcy poradzili sobie znakomicie. Po długiej debacie, jury przyznało tytuł Mistera każdemu z uczestników.

Po intensywnych zmaganiach na wszystkie dzieci czekał poczęstunek. Na zakończenie świętowania każdy chłopak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek wręczony przez koleżanki z grup.

A0506_02
A0506_01