Dnia 29 października 2018r. w Niepublicznym Przedszkolu w Bachorzewie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka, pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu rozpoczęły niezwykłą przygodę z przedszkolem. Dla całej grupy było to ogromne przeżycie, ale cudowne Misiaki poradziły sobie rewelacyjnie! Dzieci wspaniale zaśpiewały piosenkę, hymn wszystkich przedszkolaków Jestem sobie przedszkolaczek, a także zagrały na instrumentach.

Rodzice, Pani Dyrektor i zaproszeni Goście wcielili się w rolę jurorów i oceniali występy swoich dzieci. W dalszej części grupa recytowała wierszyk, wykonywała zadania oraz zaprosiła rodziców do wspólnej zabawy. Razem z rodzicami dzieci zaśpiewały i zatańczyły do swoich ulubionych piosenek: Baby Shark oraz Head, shoulders, knees and toes. Na zakończenie części artystycznej wszystkie Misiaki wypiły czarodziejski eliksir zapewniający pomyślność na cały rok przedszkolny.

W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor pasowała wszystkie Misie magiczną kredką i maluszki oficjalnie wstąpiły w szeregi przedszkolaków. Dzielne przedszkolaki na zakończenie otrzymały dyplomy i upominki. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

A0507_01
A0507_02