31 maja 2016r. w Niepublicznym Przedszkolu w Bachorzewie odbyło się spotkanie autorskie z p. Reginą Gruchalską – pisarką książek dla dzieci. Dzieła tej pisarki to pełne humoru wierszowane bajeczki. Najbardziej znanym i lubianym utworem przez dzieci jest książeczka pt. „Borsuk Mruk, krowa Mania…- historyjki do czytania”.

W spotkaniu uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych: 3-4, 5-6 latki. Podczas spotkania dzieci miały możliwość zapoznania się z procesem powstania książek. Dzieci rozwiązywały zagadki o zwierzętach, słuchały ciekawostek o nich. Pani Regina czytała również wierszyki o właściwym zachowaniu się przy stole. Na zakończenie pisarka zaproponowała dzieciom sudoku. To skłoniło przedszkolaki do działania i logicznego myślenia.