1 czerwca 2016 r. z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie odwiedziły Komendę Powiatową Policji w Jarocinie. Oficer Prasowy Komendy, młodszy aspirant Agnieszka Zaworska, oprowadziła dzieci po komendzie. Przeprowadziła z przedszkolakami rozmowę na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa podczas wyjazdów wakacyjnych.

Dzieci mogły zrobić sobie odciski dłoni oraz otrzymały odblaski. Po wyjściu z siedziby policji czekały na dzieci wozy policyjne.

Po powrocie do przedszkola czekała na dzieci miła niespodzianka. Sala została pięknie przystrojona, a na stolikach pojawiły się pyszne owoce i soki. Emocje podgrzały zimne ognie. Przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Dzień przebiegł w radosnej atmosferze, na wspólnej zabawie.