Dnia 27 września uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo - Biznesowych w Tarcach przenieśli nasze dzieci z przedszkola oraz uczniów klas I - VI w bajkowy świat.  Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem oglądali przedstawienie pt. "Kopciuszek". Nasi wychowankowie mogli poczuć się jak w prawdziwym teatrze, była profesjonalnie przygotowana sceneria, piękne stroje oraz światła. Aktorzy wspaniale odgrywali swoje role.

Wszyscy z zachwytem śledzili losy biednej dziewczynki, zaśmiewali się z macochy i jej córek. Każdy czekał na szczęśliwe zakończenie tej bajki, ale nikt się nie spodziewał, że aktorzy zaproszą wszystkich na wesele Kopciuszka i Księcia. Wszyscy cudownie bawili się tańcząc i śpiewając. Było to przedstawienie, które na długo zapadnie w pamięci widzów - było mnóstwo zabawy i śmiechu.