Dnia 3 kwietnia 2017 r. uczniowie młodszych klas naszej szkoły oraz Tygryski z przedszkola wybrały się na wycieczkę do Deli Parku. Wyruszyliśmy wygodnym autokarem i po 1,5 godzinie jazdy byliśmy na miejscu. Choć wielu z nas już tu było, to niezapomniane wrażenie wywarł na nas spacer po pięknym parku miniatur budowli świata.

Bardzo ciekawie prezentowały się też gigantyczne rzeźby owadów oraz mamuty i tury. Po spacerze udaliśmy się na warsztaty - tradycje wielkanocne. Miły pan w interesujący i zabawny sposób przedstawił tradycje wielkanocne naszego regionu, a następnie zaproponował nam, aby każdy z nas udekorował smakowicie pachnący mazurek. Pomysłów mieliśmy dużo i wszystkie ciasta były przepiękne. Dopisała nam pogoda, więc wyszaleliśmy się na dmuchanych zamkach, wysokich zjeżdżalniach i ogromnym placu zabaw. Po pysznym obiedzie zrobiliśmy zakupy w sklepie z pamiątkami i ruszyliśmy w podróż do domu. Wielu z nas chciałoby wrócić tu jeszcze raz.