24 lutego świętowaliśmy w naszej szkole walentynki. Apel poprzedzała akcja wykonywania i sprzedaży kartek, które można było wysłać najbliższym za pomocą szkolnej poczty.  Okazało się, że w tym roku szkolnym akcja cieszyła się bardzo dużo zainteresowaniem. Każdy chciał przekazać dowody swojej przyjaźni oraz koleżeństwa.

Pani Iwona Stasik i pani Ela Bartkowiak czytały werszki, które napisali tajemniczy wielbicie oraz rozdawały kartki walentynkowe. Najwięcej niespodzianek otrzymały Martyna Antczak, Agata Sikorska, Amelia Kominek, Jagoda Kolarz, Amelia Grzesiak, Agnieszka Jędrzejczak i Zuzanna Szymczak. Na zakończenie wszyscy, którzy postanowili uczcić ten dzień, ubierając się na czerwono, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.