Koniec listopada i początek grudnia upłynął członkom SKO na tworzeniu czegoś z niczego. Bank Spółdzielczy w Jarocinie ogłosił konkurs na przygotowanie przedmiotu, który zyskał nowe życie lub ulepszenie go tak, aby mógł być wykorzystany w przyszłości. Prace musiały być wykonane samodzielnie w dowolnej technice w formacie A3.

Nasi uczniowie wykazali się wyjątkową pomysłowością tworząc z niepotrzebnych kartonów gry zręcznościowe: piłkarzyki, nakarm kotka oraz ringo. Jeden z uczniów wykonał działającą lampę w niepotrzebnego plastikowego opakowania, kabla i makulatury.

Nagrody, w postaci zamknięć do roweru notesów i dyplomów, otrzymali: Zosia i Laura z kl. I, Jakub z kl. II oraz Borys z kl. VI.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, a resztę członków SKO zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie Banku Spółdzielczego w Jarocinie.

Gratulujemy!