Dnia 23.01.2015r. uczniowie klas 1-3 gościli na Sali Domu Ludowego w Bachorzewie swoje Babcie i Dziadków. Główną pieczę nad imprezą sprawowała pani Joanna Grześkowiak przy dużej pomocy pani Sylwii Bień i pani Iwony Stasik. Wychowawczynie przygotowały swoje klasy do występów na scenie. Dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, tańczyły, grały i opowiadały dowcipy.

Po przedstawieniu uczniowie wspólnie zaśpiewali dla dziadków gromkie „Sto lat” i z życzeniami zdrowia i uśmiechu wręczyli im małe prezenty, w postaci samodzielnie wykonanych aniołków. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do poczęstowania się wypiekami przygotowanymi przez rodziców naszych uczniów. Chętne mamy intensywnie pracowały przy obsłudze imprezy, zadbały o to, aby niczego naszym seniorom nie zabrakło. Kolejnym punktem imprezy były wspólne zabawy i konkurencje z babcią i dziadkiem prowadzone przez panią Sylwię i panią Iwonę. Wnuki prężnie namawiały swoich najbliższych do uczestniczenia w rywalizacjach. Każdy mógł się wykazać w takich zabawach jak: owijanie wnuka papierem toaletowym, dmuchanie balona aż pęknie, karmienie wnuka jogurtem, taniec na gazecie, ćwiczenia z hula-hop, taniec z balonem. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnych tańców. W wesołej i miłej atmosferze nasi goście spędzili przedpołudnie. Mieli czas również na rozmowy i odpoczynek. Wszyscy z zadowoleniem opuszczali imprezę i zapewniali, że wrócą do nas za rok.