Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego dla przedszkolaków w Bachorzewie odbyło się 23.06.2016r. Pani dyrektor powitała zaproszonych rodziców, skierowała do nich słowa uznania oraz podziękowała za okazane wsparcie i zaangażowanie. W dalszej części uroczystości przedszkolaki zaprezentowali swoje umiejętności.

Maluchy bawiły się i podróżowały przez kontynenty z hasłem „cała naprzód ku nowej przygodzie”. Na zakończenie występu „Misie” wraz z rodzicami zatańczyły twista. Starsza grupa w strojach hawajskich przeniosła na chwilę widownię do tropików, do krainy słońca i powiewu letniego wiatru. Hawajskie dziewczynki zatańczyły do piosenki „waka, waka”. Dzieci spakowały walizkę i pociągiem odjechały na wakacje. „Tygryski” zatańczyły do muzyki lata z radiem oznajmiając wszystkim, iż wakacje się rozpoczęły. Na zakończenie p. dyrektor wręczyła wszystkim przedszkolakom dyplomy i życzyła słonecznych wakacji, a uczestnicy imprezy częstowali się smacznymi wypiekami przygotowanymi przez rodziców. Tego dnia upał dawał się we znaki, ale dla ochłody były też i lody.