Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy i magiczny czas, pełen radości i rodzinnych spotkań. O tę świąteczną atmosferę w naszym przedszkolu zadbały dzieci z obydwu grup biorąc udział w świątecznych występach, które odbyły się 21 grudnia. Pod okiem swoich Pań, przedszkolaki wcieliły się w role aktorów. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci oraz piękna dekoracja sali.

Przedstawienia były wyjątkowe – każda grupa wystąpiła w zróżnicowanym, ale z jakże pięknym programem. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem recytowały swoje role, pięknie śpiewały piosenki o tematyce świątecznej oraz prezentowały swoje tańce. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne brawa za zaangażowanie. Występy przedszkolaków wprowadziły wszystkich w świąteczny, miły nastrój i uświadomiły, dlaczego, co roku, z niecierpliwością czekamy na te święta.
Na koniec Pani dyrektor podziękowała za występ, oraz złożyła wszystkim życzenia.