29 września po lekcjach uczniowie szkoły i przedszkola wraz ze swoimi rodzinami oraz nauczyciele spotkali się na pikniku rodzinnym w Radlinie. Tym razem pogoda nas nie zawiodła. Oprócz pięknego słońca na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły poskakać na dmuchańcach oraz na trampolinie lub pobuszować w kulkach. Chętni jeździli na gokartach, bawili się na placu zabaw lub spacerowali po centrum rekreacji.

Dla wszystkich organizatorzy przygotowali kiełbaski, a rodzice upiekli pyszne ciasta. Były również występy taneczne oraz konkurs z nagrodami. Wszyscy mogli podziwiać wystawę prac malarskich, przygotowaną przez uczestników kółka plastycznego. Był to czas odpoczynku i wspólnej zabawy, który został dofinansowany przez Bank Spółdzielczy w Jarocinie oraz przez Radę Rodziców działającą przy nasze szkole i przedszkolu. Wszyscy świetnie się bawili i stwierdzili, że takie pikniki należy częściej organizować. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy i po 18:00 wszyscy pojechali do swoich domów.