21 marca uczniowie naszej szkoły powitali wiosnę. Dzieci przyszły do szkoły przebrani, większość przygotowała śmieszne stroje lub takie, w których nie przyszliby na co dzień. Wszyscy wyglądali rewelacyjnie. Wcześniej uczniowie klasy trzeciej samodzielnie zrobili Marzannę. Pracowali z wielkim zaangażowaniem.

Tego dnia odbył się przemarsz z Marzanną ulicami Bachorzewa. Po przemarszu zimowa panna została spalona na boisku. Okrzykami powitaliśmy wiosnę! Korzystając z pięknej pogody wszyscy wzięli udział w zabawach rekreacyjno - sportowych. Niektórzy uczniowie przynieśli fiszki, wrotki, rowery, hulajnogi, pozostali skakali na skakankach, kręcili hula-hop lub grali w piłkę. Po godzinie intensywnych zajęć wszyscy byli zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.