Dnia 26.10.2016r. w Niepublicznym Przedszkolu w Bachorzewie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tym razem „Tygryski” zaprezentowały swoje zdolności aktorskie. Dzieci świetnie wczuły się w role bohaterów wiersza J. Tuwima „Rzepka”.

Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Zabawy w teatr uczą dzieci otwartości, pewności we własne siły a poza tym rozwijają ich dziecięcą wyobraźnię.

Po części artystycznej dzieci pochwaliły się przed rodzicami sprawnością czytania. Był to nie lada wyczyn, gdyż wymagał sprawdzenia ich umiejętności. „Tygryski” świetnie poradziły sobie z tym zadaniem, a rodzice byli pod wielkim wrażeniem.

Na zakończenie uroczystości był słodki poczęstunek.

Dwa dni później przedszkolaki przedstawiły swoje talenty aktorskie przed maluchami oraz uczniami klas I – III. Aktorzy dostarczyli widzom niezwykłych i niezapomnianych wrażeń.