6 grudnia 2016 r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Bachorzewie wybrały się wraz z wychowawcami do Bajkolandu w Jarocinie. Czekało tam na nie wiele atrakcji m.in. zjeżdżalnie, kulki, armaty pneumatyczne, trampolina, tory przeszkód i drabinki. Przedszkolaki bawiły się również w kącikach: kuchnia, dom, mały majsterkowicz pełnych zabawek, klocków i pojazdów.

Na tym ogromnym placu zabaw nie zabrakło huśtawek i bujaków.

Po powrocie do przedszkola na dzieci czekały kolejne niespodzianki. Przedszkolaki zebrały się wokół wcześniej pięknie przystrojonej choinki i śpiewały piosenki o Mikołaju oraz kolędy. Kierując się zostawionymi przez Świętego Mikołaja wskazówkami, Misie i Tygryski, odnalazły pozostawione przez miłego gościa prezenty. Wszystkie dzieci z dużym zaciekawieniem rozpakowywały swoje upominki.

To był dzień pełen magii i uśmiechu.