6 czerwca na stadionie miejskim w Jarocinie odbyły się finały Czwartków Lekkoatletycznych. Naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Fiołka (bieg na 60m), Oliwia Kolanowska (bieg na 60m), Amelia Kominek (bieg na 300m), Zuzanna Szymczak ( bieg na 300m), Patryk Jankowski ( bieg na 60m), Alan Pawłowski ( bieg na 60m), Karolina Grzelak ( bieg na 600m).

Najlepsze wyniki uzyskali: Patryk Jankowski, który w kategorii klas V zajął III miejsce w biegu na 60m. Na podium stanęła również Karolina Grzelak, która otrzymała srebrny medal w biegu na 600m klas VI. Jednocześnie Karolina Grzelak została powołana do reprezentacji powiatu na Ogólnopolskie Finały Czwartków Lekkoatletycznych, które odbyły się 18-19 czerwca w Łodzi.